Starší přípravka první jarní mistráky

15. 4. 2016

Zbraslav : Ketkovice 8:5 (3:3)

V prvním utkání jsme s favorizovanou Zbraslaví podali velmi dobrý výkon. Kapitán týmu Dáda vstřelil náš první jarní gól. Tradičně se prosadila 2 x Naty a poprvé v soutěžním utkání dala gól i Lili. Trestňáky jsou zase specialitka brankáře Denise a tak jsme dali solidních 5 gólů. Zbraslav však byla o hlavu větší a asi zaslouženě vyhrála 8:5. Sice jsme měli několik dalších šancí, ale Zbraslav také a několikrát nás podržel Denis.

V.Popovice : Ketkovice 7:4 (4:0)

Ve druhém utkání jsme zaspali úvod, udělali jsme několik chyb v obraně a nadšeně hrající Popovice vyhráli první půli 4:0. Ve druhé půli se náš výkon zlepšil a vyhráli jsme ji 4:3, což samozřejmě na celkový výsledek bylo málo. Nicméně děcka chválí, druhou půli se na to dalo i dívat. Velmi se dařilo Míšovi, který dal 3 góly a jeden gól přidal i Matěj.