Starší přípravka hrála v Tišnově

21. 5. 2016

Denis - Dáda, Lili, Míša, Naty, Vojta, Jakub

Naše starší přípravka přijela do Tišnova jen s 1 hráčem na střídání, protože současně v Řičanech hrála i mladší přípravka. První utkání se Zbraslaví jsme sehráli velice dobře - přihrávky chodily z nohy na nohu a zaslouženě jsme v poločase vedli o 3 góly. Ve druhém poločase Zbraslavští přidali, ale svým prvním gólem za starší přípravku utkání rozhodl Jakub Kselík. Třemi góly se blýskli Natálka a Míša, jeden gól přidal Vojta.

Ve druhém utkání jsme narazili na Tišnov. Bohužel se tady sešlo více faktorů, domácí hráli výborně a krásně kombinovali, bylo radost se na ně dívat. My jsme byli unavení po prvním utkání a když už jsme se dostali do šance trefovali jsme tyče a břevna. Navíc Dáda zahodil penaltu a tak to bylo v poločase 4:0. Cíl na druhý poločas byl dát aspoň gól, což 2x splnila naše nejlepší kanonýrka Natálka a tak celkový výsledek vyzněl 8:2 pro Tišnov.