ST.PŘÍPRAVKA v M.KNÍNICÍCH

17. 9. 2015

Denis Nekuda - Jakub Kselík, Dáda Matoušek, Lili Nedbalová, Naty Karausová, Vojta Kselík - Michal Obršlík, Míša Matoušek, Vojta Karaus, Tedys Matoušek

V prvním utkání jsme narazili na velice dobré Střelice, které nás přehráli - v poločase to bylo 5:0. Ve druhé půli jsme se trošku zlepšili dopředu a dali 3 góly a to jsme ještě měli 2-3 další šance.

Druhé utkání bylo velmi vyrovnané a dokonce jsme vedli 3:2, bohužel domácí dali ještě 2 góly a my naše další šance neproměnili. Míša několikrát prudce vystřelil, ale doprostřed brány, Denis dobře kopal trestňák, ale šel asi 10 čísel vedle levé šibenice, Natálce zase míč ve velké šanci utekl a tak domácí těsné vítězství ubránili. Přesto je potřeba pochválit celý tým za velmi bojovný výkon.