ML.PŘÍPRAVKA ROSICE : KETKOVICE 23:1 (10:1)

7. 9. 2013

Do utkání nastoupil v bráně Míša Matoušek a v poli se střídali Dáda Matoušek, Denis Nekuda, Aleš Hanák, Vojta Kselík, Vojta Večeřa, Ondra Žalud, Honzík Bochníček, Honzík Mohelský, Martin Staněk a Michal Obršlík.

Hned v úvodu utkání se projevila kvalita domácích a během 3 minut jsme dostali 3 góly. Naši kluci, pro které jsou takové zápasy ohromnou zkušeností se však nevzdávali a postupně jsme se také o něco zlepšili. Dáda vstřelil náš jediný gól, ale měli jsme i další 2-3 příležitosti, výborně střílel Honzík Bochníček, další šanci měl i Dáda a z trestného kopu trefil tyčku Denis. Domácí ale měli šancí samozřejmě více, ale Míša v bráně dobrými zákroky spoustu šancí vychytal.

Ve druhé půli už domácí jasně dominovali a přidali další branky. Bylo vidět, že Rosičtí kluci jsou nejen v průměru o rok starší, ale umí si i pěkně přihrávat a kombinovat. Nás však pohra nemusí zase tolik mrzet, hrajeme letos soutěž první rok a především se fotbal teprve učíme. :-)