ML.PŘÍPRAVKA KETKOVICE : STŘELICE 6:9 (2:3 )

27. 4. 2014

Sestava:

Míša Matoušek - Natálka Karausová, Petr Tesař, Dáda Matoušek, Denis Nekuda, Vojta Kselík, Aleš Hanák, Michal Obšlík

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a po 2 pěkných akcích Petě Tesaře jsme rychle vedli 2:0. Hosté ale byli velmi nebezpeční a postupně nás přehrávali. Několikrát nás sice podržel Míša výbornými zákroky, přesto jsme v poločase prohrávali 2:3.

Ve druhé půli jsme do brány dali Natálku a Míša se zapojil mezi hráče. Rychle jsme vyrovnali, ale poté jsme museli na chvíli vystřídat zraněného Petříka Tesaře a hosté se rychle dostali do 2-3 brankového vedení, které si udrželi až do konce. V závěru utkání se střelecky prosadil i Dáda a tak celkové skóre 6:9 není vůbec špatné, když si vezmeme fakt, že na podzim ve Střelicích jsme prohráli 18:1. Velmi dobrý zápas mimo tradičních již zmiňovaných opor odehrál také Vojta Kselík, ale snažili se úplně všichni.

Je vidět, že naši kluci se neustále zlepšují a místo divokých dvouciferných proher pomalu ale jistě začínají bývat i vyrovnanější zápasy.