ML.PŘÍPRAVKA KETKOVICE : ROSICE 4:14 (2:5)

29. 10. 2013

Sestava :  Adrian Pufler - Míša Matoušek, Dáda Matoušek,  Tedys Matoušek,  Jáchym Matoušek, Denis Nekuda, Matěj Daněk, Vojta Kselík, Martin Staněk, Honzík Mohelský.

Po domluvě s trenérem Rosic jsme mohli do brány postavit Adriana (roč.2005), který tu byl na prázdinách. To nám umožnilo nasadit poměrně silnou čtveřici do pole, když bránil Míša s Matějem a útočili Dáda s Denisem. Dostali jsme sice laciný gól, ale poté Dáda srovnal a Míša otočil skóre na 2:1 v náš prospěch.

Samozřejmě se poté začala projevovat vyspělost Rosických kluků, klička s hlavou nahoru a poté přihrávka lépe postavenému hráči byla pro ně samozřejmost. My jsme jako vždy dali herní prostor všem hráčům a tak v poločase Rosice vedli 2:5.

Ve druhé půli jsme přidali další 2 branky, když jednu vsítil Dáda a jednu další tradiční kanonýr Denis Nekuda.

S utkáním jsme velmi spokojen, na klucích je vidět ohromné zlepšení oproti prvním zápasů.

V pondělí jsme využili svátku a zahráli si fotbálek mezi sebou, takže si dostatečně zahráli i ostatní hráči a hráčky.