Jdi na obsah Jdi na menu

ML.PŘÍPRAVKA KETKOVICE : KAHAN 4:14 (2:8)

7. 10. 2013

Naši kluci nastoupili s Matějem Daňkem v bráně, v poli se střídali Míša Matoušek, Dáda Matoušek, Tedys Matoušek, Jáchym Matoušek, Denis Nekuda, Vojta Kselík, Aleš Hanák, Honzík Mohelský, Martin Staněk a Ondra Žalud. Do druhé půle šel Míša chytat a Matěj hrát.

Kahan přijel s velice mladým týmem, protože měl současně několik starších kluků na utkání výběru okresu. Nicméně i tito malí špunti ze Zastávky hrát fotbal uměli a byla radost se na ně dívat. Naši kluci se snažili a také se nám povedlo vstřelit 4 branky - 3 z toho dal Dáda Matoušek a 1 padl po rohu zahraném Denisem Nekudou, když brankář se dostal s míčem za brankovou čáru.

Po konci oficiálního utkání 2x20 minut si kluci ještě dali 10 minutový přídavek. Naše kluky utkání bavilo, protože hráli proti výškově zhruba stejně starým klukům a i když dali méně branek než hosté, nebylo to utkání "na jednu bránu" jak se občas děje, když hrajeme proti týmům složeným kompletně z ročníku 2005.