Ketkovice-Čebín B 2:7 (1:4) - žáci

31. 8. 2008

Do prvního poločasu jsme měli skvělý začátek a brzy se ujali vedení šťastným gólem 1:0. Ovšem toto zůstalo nadlouho z naší strany osamoceno. Hosté se chopili otěží zápasu a začali se drát do útoku. Výsledkem byly v poločase 4 zásahy v naší síti. Bohužel jsme to hostům často dost usnadnili. Nevyvarovali jsme se individuálních chyb - kličkování před naší šestnáctkou, neobsazování útočících hráčů po křídlech a ani gólmanovi to dnes zrovna nesedlo. V kabině jsme si to trochu vyříkali, za nepovedeným poločasem udělali tlustou čáru a šli do druhého poločasu s imaginárním čistým skóre. Opět jsme to byli my, kdo první změnil stav a snížili jsme na dvoubrankový rozdíl. Tato část zápasu byla v našem podání asi nejvydařenější a občas to vypadalo, že bychom se mohli čebínským ještě přiblížit. Hosté nás ale uzemnili těžkým direktem, kdy třemi slepenými góly rozhodli, kdo bude majitelem prvních letošních bodů.