DOMAŠOV - KETKOVICE 6 : 2 ( 4 : 1) žáci

12. 10. 2008

Byl to zápas dvou naprosto rozdílných poločasů. Vstup do utkání jsme naprosto nezvládli a po dvou chybách jako přes kopírák jsme po pár minutách prohrávali 2:0. Ondra M. špatně odhadl dráhu míče, domácí útočník se mu dostal za záda a nacentrovaný míč byl usměrněn do naší sítě. Domácím se dařilo vše na co sáhli, my jsme pouze ojediněle kontrovali po pravé strany Tomem, ale záloha nestačila útoku vypomoci a skóre nám narostlo ve 20 minutě na hrozivých 4:0. Trošku se nám podařilo nápor domácích otupit naší brankou přímo z rohu a Erik se zaskvěl, když zlikvidoval dva samostatné nájezdy domácích. Do druhé půle jsme překopali rozestavení, Pavel D. se vytáhl na střed útoku, Tomáš P. šel na předstopera a Ondra zůstal na středu zálohy sám. O tom, že to účinkovalo se mohli všichni přesvědčit. Následovalo našich výborných dvacet minut.Scénář zápasu psali hráči v červených dresech a domácí jen koukali co to vyběhlo do druhé půle za mužstvo. Začali jsme si vypracovávat šance po vysunutí Pavla D.do brejku jsem korigovali na 4:2. Domácí se přes naši sice malinkou ale o to víc bojovnou zálohu dostávali těžko a byli téměř neškodní. A když další samostaný únik naše kapitána zastavil praporek domácího pomezního, vyskočila lavička naprotisedících diváků jako když do nich píchne. Domácí už na Pavla stáhli svého rychlého hráče a tuto naši zbraň otupili. Po těchto náročných 20 minutách už některým našim hráčům viditelně ubývaly síly a hra se opět vyrovnala. Zvýšení na 5:2 nás už 10 minut před koncem definitivně sebralo zbytek sil a tradiční branka v poslední minutě na 6:2 už pouze upravila statistiky.

Co dodat k tomuto zápasu - velmi zajímavý a bojovný. Ukázal několik tváří jak dokážeme hrát, ale nutno si uvědomit, že jsme hráli proti vynikajícímu celku letošní soutěže, který nic jiného než konečné vítězství nebere. Nastříleli jsme mu více branek než všechny ostatní mužstva v předešlých kolech dohromady a 20 minut ho viditelně přehráli. Na víc jsme ale neměli a body zůstaly po zásluze v Domašově - to musíme uznat. Přesto i naši kluci zaslouží velkou pochvalu.