DOLNÍ LOUČKY- KETKOVICE 3:1 (1:0) - žáci

5. 10. 2008

Za krásného počasí jsme vyrazili v nedělním dopoledni do Dolních Louček. Podklad hřiště byl od poslední doby pěkně srovnán a tak jsme byli zvědavi co nám naši mladí ukážou. Ovšem moc radosti jsme si neužili. Domácí nás od začátku přehrávali a nemohli jsme se takříkajíc chytnout. Souhra vázla , klukům se vůbec nedařilo to, co nás zdobilo v posledním utkání doma - přechod přes střed hřiště krátkými nahrávkami. Zaostávali jsme prakticky na všech postech, ani našim oporám se tento zápas moc nedařilo a nešlo to kombinací ani individuálně. A tak skóreotevřeli po zásluze domácí. Nejen, že jsme měli špatný start na míč, ale ani obsazování hráčů při standartkách nám nešlo. První z dvojice rohových kopů hlavičkoval úplně osamocený hráč do Erika, odražený míč se nám podařilo se štěstím odehrát na druhý roh, u tohoto jeden loučský hráč netrefil v dobrém postavení, ale z hranice šestnáctky další osamocený hráč zamířil již do černého. První poločas další brankovou změnu nepřinesl, domácí měli příležitostí více, ale i my jsme po levé straně občas nějaký kontr provedli. Provedli jsme změnu rozestavení hráčů a posílili útok, protože se vůbec nedařilo podržet míč vepředu. Jenže zakrátko po výkopu druhé půle jsme inkasovali po hrubici obrany, když samostatný nájezd na Erika proměnili hosté na 2:0. Kupodivu alespoň tento gól nás trochu nakopl a následujících 15 minut jsme jakžtakž předvedli lepší hru. A po individuálním Ondrově průniku po levé straně a následném centru do ohně jsme korigovali Tomem na 2:1. Vyrovnali jsme hru a bylo znát, že se rozhoduje zápas. Po našem chybném autu se ovšem dostával do slibné pozice domácí hráč a když se zdálo, že svou šanci promeškal a zazdil, tak vyslal na Erika střelu z nouze, která zapadla do naší sítě - což nás definitivně "pohřbilo". Zkusili jsme ještě vsadit vše na útok a vytáhl se i kapitán Pavel, ale stejně jako první, i druhý poločas se hrál pouze 30 minut ????Smiley a tak zůstaly všechny body po zásluze v Loučkách.

Tento zápas se nám vůbec nepovedl a doufám, že se kluci příště víc "kousnou" a předvedou podstaně lepší výkon, i když  nás čeká absolutní favorit letošního sezóny. Ale každý zápas začíná 0:0 a kůži neprodáme lacino