ZAKŘANY B - KETKOVICE 1 : 6 ( 0 : 6 )

Opět jsme odehráli zápas dvou úplně rozdílných poločasů. V prvním jsme hráli výborně dopředu, bylo vidět hodně pohybu, vycházely nám kombinace a nastříleli jsme půltuctu gólů. A to mohlo bejt i líp. Zakřanští pouze párkrát zahrozili po naší pravé straně, ale do vyložené šance se nedostali a stříleli pouze z uctivé vzdálenosti. Až na jednu výjimku i nepřesně a tu vyřešil Čmelda téměř ukázkovou robinzonádou Ve druhé půli jsme se ale nechali rozhodit agresivní hrou domácích, síly začaly docházet a byla z toho jen okopávaná z obou stran.

Tož za tu první půlku -

I obranu je potřeba pochválit...třeba tentokrát se uchýlili ke své pověstné kombinaci pouze jednou