Veverská Bitýška B : Ketkovice 5:1(2:1) mistrovské utkání muži

17. 4. 2018

Naše veteránská sestava doplněná o 4 mladé kluky pod 30 let nestačila na mladý běhavý domácí tým. Že nás domácí pohybem přehrají jsme čekali, bohužel jsme však dostali první dva góly po standartkách, což je škoda. Holt s tím máme podobný problém jako Sparta Praha. Nicméně se nám podařilo dostat do utkání zpět gólem Slávy Adama a následně jsme měli ještě 2 dobré příležitosti ke srovnání. Domácí však také zahodili několik tutovek.

Po změně stran to stále bylo napínavé až do chvíle, kdy Max fauloval a domácí zvýšili na 3:1. Laďa si na penaltu sáhl, ale gólu nezabránil. Max poté zachránil další situaci, když vykopl míč na brankové čáře. Další gól na 4:1  by asi z offsidu a v poslední minutě ještě domácí dali na konečných 5:1.

Rozdíl byl v tom, že za nás hráli 40 letí či 50 letí borci celý zápas zatímco domácí old boys šli na plac na závěrečných 20 minut za rozhodnutého stavu....