Jdi na obsah Jdi na menu

VEV.BÍTÝŠKA B - KETKOVICE 3 : 2 ( 1 : 1 )

24. 8. 2014

Domácí na nás vlítli, ale gólovky si nevytvářeli a byly z toho takové nepřehledné skrumáže. Při jednom z nich bylo slyšitelné plesknutí kopačky o kopačku a domácí hráč šel ochotně k zemi. Marný byl Maxův údiv směrem k rozhodčímu, takové penalty se prostě pískaj. Luba stranu sice vystihl, ale na míč nedosáhl. Tlačil ho ale i očima a ten se odrazil od tyče zpět do hřiště. Konečně jsme se probrali a převzali hru. Vypracovali jsme si plno šancí, ale pořád ne a ne to tam padnout. Buďa pálil těsně vedle tyče, Brkin o 30 čísel přestřelil. A tak to na sebe vzal Marťa, nejmladší hráč na place a otevřel skóre zápasu střelou k tyči 0:1. A spalovali jsme dál. Brkin v desetisekundovém odstupu orazítkoval břevno a následně tyč, v pozicích, kdy se placírou umísťuje míč k tyčce jsme si ještě z nějakého důvodu nahrávali. Už jsme se viděli všichni v kabině, když Norek pokazil jednoduchou přihrávku, Jenda následně promáchl nahrávku domácích a bylo srovnáno. A už se dál nehrálo, šlo se do kabin.

Druhá půle byla zpočátku vyrovnaná, ale pak jsme se začali prosazovat do šancí častěji než domácí. Po závaru v šestnáctce jsme dostali výhodu pokutového kopu i my a Mičeli si poradil lépe než domácí hráč 1:2. Když to volalo po definitivním hřebíčku do rakve domácích, koncovka se nedařila. Brkin šel dvakrát sám na gólmana, Laďa ze dvou metrů minul branku. Neproměněné šance nás stály psychické síly a začaly docházet i ty fyzické. Brkin už byl v útoku odvařenej, Martě po druhém zápase tohoto dne začaly brát křeče, Buďa nebyl na místě záložníka ve své kůži a domácí začaly tlačit. Míče se vracely rychle zpět na naši polovinu a obrana byla přetížená. Výsledkem byla sporná penalta na 2:2, kdy hrál domácí hráč na zemi, což nám bylo úplně stejně v první půli pískáno a i hraní rukou. Tentokrát už Luba štěstí neměl a 5 minut před koncem jsme ten hřebíček dostali my 3:2

Bohužel, když jsme jeli do Bítýšky, panovaly tiché obavy, aby to při neúčasti tolika hráčů základní sestavy nebyl propadák. V sedmdesáté minutě jsme si mohli myslet, že remizovat zde by byla ztráta bodů….no a odjíždíme s prázdnou. I takový je fotbal….můžeme jen nadávat sami na sebe, že jsme aspoň zlomek těch šancí neproměnili