Říčany B - Ketkovice 2:2 ( 1:1 )

18. 6. 2006
Do utkání vstoupily lépe Říčany, když hned v 3.minutě po akci z pravého křídla nebezpečně vystřelily,Braňo stačil ještě vyrazit, ale u dorážky byli dříve domácí a dali na 1:0. Nás probudil až silný déšť v polovině prvního dějství. Získávali jsme převahu a po trestném kopu Tomáše Garžíka si krásně naběhl Čmelda (Pavel Mohelský) který hlavou vyrovnal.Ve druhém poločase, to už bylo po dešti, jsme několikrát dobře zakombinovali. Výsledkem byla pěkná akce Oriho (Přema Pavliš), který nádherně přihrál Kapříkovi (Luboš Taras), ten nebojácně vlítl do vápna a ač tísněn dvěma obránci tak se prosadil a vedli jsme 2:1. A to za chvíli trefil ještě Márvin (Vlasta Karaus)z otočky spojnici tyčky a břemna. Domácí nakonec přece jen vyrovnali po naší ztrátě míče, když pěkně vystřelili ze 20 metrů. V závěru utkání jsme ještě měli štěstí, když domácí zahodili jasnou šanci a tak utkání zkončilo spravedlivou remízou.