PŘÍBRAM - KETKOVICE 2 : 2 ( 1 : 1 )

Místo fotbalu proběhla na příbramské betonové suché louce pouze kopaná. Nehezký zápas plný faulů začali o něco lépe domácí a opět nám chvíli trvalo než jsme se dostali do zápasu. Do vedení jsme ale zhruba po půl hoďce šli my, když Jenda dobrým náběhem a hlavičkou proměnil Pižmův centr z přímáku. Bohužel obranu už vůbec nešlo pochválit při vyrovnávací brance, kdy Max nestačil na brejk útočníka, který vracel nahrávku na střed, kde chyběli oba stopeři a Kanec podcenil náběh svého hráče, ke kterému se po ojedinělé Lubově chybičce míč odrazil a pro něho už nebyl problém vyrovnat. Svou chybičku Luba odčinil při dvou nebezpečných střelách domácích, které tak skončily pouze rohovým kopem. Ve druhé půli to byla opět jen kopaná a hádaná, na které se nejvýznamější měrou podílel ketkovčák v příbramském dresu a tak za fotbalovou zmínku stojí snad jen Máruj výstavní přímák na 1:2. Jinak osamělý divák zaplakal a k vidění bylo jen pár neproměněných centrů a přímáků, pěkných kombinačních akcí po zemi se nedostávalo. A když Norek namazal domácím na vyrovnávací branku, očekávali už všichni konec, bo to bylo jen oboustranné nervózní trápení. To raději sudí ukončil po naší akci, která mohla skončit penaltou stejně jako nešikovná ruka Maxe v prvním poločase. Ale to už by domácí hráči asi psychicky neunesli a tak byli všichni rádi, že je konec.

Škoda, nenavázalo se na posledních několik pohledných zápasů. Kýženého bodu k posunu v tabulce vzhůru jsme sice dosáhli, ale ze zápasu snad nikdo dobrý pocit neměl.