Jdi na obsah Jdi na menu

Ketkovice : Zakřany 5:4 (3:1) příprava v Lukovanech

30. 3. 2008

Utkání jsme začli lehkovážně a po několikla chybách v obraně si Brańo opravdu zachytal. Na druhé straně obrana také nebyla bezchybná a tak se hrálo nahoru dolů se spoustou šancí na obou stranách. Zakřany otevřeli skóre hlavou z velkého vápna po odraženém míči. Přeskočím 3-4 tutovky na obou stranách a tak kolem 30.minuty pohotovou střelou zpoza šestnáctky vyrovnal Roman. To už byl chvíli na place i univerzál Čmelda, ketrému míč tak poskakoval, že ho raději přihrál do gólové šance Cantonovi a jeho neortodoxní bodlo znamenalo 2:1. No a trefil se i Ori, kterého zase nezištně našel Norek.

Do druhé půle nastoupil Pižma a cca 30 minut jsme úplně dominovali, Vraník ze 2 nájezdů branku nedal, ale nakonec se svého 1. gólu za ketkas přece jen dočkal, když pohotově levačkou vystřelil z 10 metrů odražený balón po Togově střele. Další branku přidal po svém typickém sólu Pižma a všichni si mysleli, že jim dáme 10 branek.

Poslední čtvthodinku bych raději nechtěl moc komentovat.vystřídali jsme, odpočívat šel stoper Miga i pravý bek Marek, přesto jsme hráli ležérně hlavně na středu zálohy!!!  Byl jsem celkem spokojen se hrou dopředu jak u Norka tak i u Pižmy, ale to bránění a obsazování byla hrůza. Pánové, žák Marek Valo to tam v první půli obehrál daleko lépe!!!A post předstopera co hrál v závěru Roman není taky pro něj ideální. Vašek Dobšík nám ukázal, že i když má svou váhu a svá leta, že je pořád pan fotbalista a dal nám v posledncíh 15 minutách 3 branky!!!  Jestli takto budem bránit v Riu tak nám je tam Sláva Adam šoupne taky!!!!

Sumasumárum zápas ukázal kde máme slabiny  - Vraník se ohromně zlepšil, ale pořád to není šuter formátu Ladě, Jarda na beku se musí taky vyhrát a první volba na tomto postu zřejmě padne na Honze. Na prostředku zálohy věřím v herní vzestup Pižmy a k němu Norek nebo Roman, ale musí líp bránit. Jinak je tady univerzál Vláďa nebo Žán. Oba tyto borce lze použít i nak krajích zálohy a tam platí, hlavně pro Přemy to stejné co pro střed zálohy - líp bránit. A Čmelda? Pustil v druhé půli 3 branky tak ho asi zase necháme nějaké dávat. :-)

Takže borci ve středu je trenál v 6h a v neděli v 10:30 doufám že rozstřílíme Lukovany, potěšila by mě výhra s nulou. :-)