Ketkovice : Zakřany 1:1 ( 1:0 ) - mistrovské utkání muži

5. 4. 2018

Je potřeba si přiznat, že Zakřany byly lepší a fotbalovější. V první půli hráli s větrem a vytvořili si zhruba 5 gólovek - zejména kononýr Loucký byl velice nebezpečný, ale Luba byl vždy na svém místě. :-) A tak jsme v závěru poločasu trestali - Přema Harák nás poslal do vedení 1:0.

Ve druhé půli nás Zakřany ještě více přišpendlili k naší bráně a valil se na nás jeden útok za druhým. Hosté nemohli uvěřit co náš gólman Luba dokázal chytit - lítala tam jedna bomba za druhou, ale říkal jsem jim, že je to gólman na ligu. :-)

Hosté přece jenom srovnali po trošku kuriozním gólu, když Loucký zblokoval náš odkop. V závěru jsme mohli dát gól my, když Pižma střílel z 35 metrů - podle Čmeldy 8x z 10 takových šancí by Pižma dal gól, ale jeho dělovka letěla kousek vedle brány. Nakonec tedy byla plichta, která je pro nás výborný výsledek a pro výborné Zakřany určitě ztráta.