KETKOVICE - ZAKŘANY 7 : 1 ( 3 : 1 )

9. 5. 2011

Hosté nastoupili do zápasu pouze v deseti lidech a tak jsme si asi mysleli, že to půjde nějak samo.......nešlo. A nikdo na lavičce nevěřil vlastním očím. Nejdřív Brkin spálil pár  ze svých šancí a následně začali úřadovat zakřanští. Netrvalo dlouho a už se nám meruna třepala v brance. Moc nás to ale neprobralo, Max byl myšlenkama  možná někde na Old Trafford a hosté ještě několikrát hodně zazlobili. Zakřanům pak dorazil jedenáctej hráč a naši asi gentlemansky vyčkávali  a konečně začali hrát. Postupně jsme přebírali otěže zápasu a poločas jsme otočili na 3:1. Kupodivu až druhé poločas se rozehřili krajní záložníci (do Příbramě by teda mohli z Brniska doklusat, ať mají tu provozní teplotu hned  z kraju zápasu). To už ale začalo hostům viditelně docházet a počet našich vstřelených branek se zastavil na sedumičce