Ketkovice : V.Bitýška B 2:0 (0:0) mistrovské utkání muži

24. 4. 2016

Na Bitýšku B, která přijela pouze s 11 hráči jsme byli připraveni v nejsilnější možné sestavě a protože se může střídat pouze 5x tak si ani všichni nemohli zahrát.

V prvním poločase naše hra nebyla moc přesná a příliš šancí, vyjma asi 4 trestňáků kolem vápna, jsme si nevytvořili. Dokonce jsme namazali hostům na gólovku, ale ti ji zahodili.

Druhý poločas už byl lepší a vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou. Určitě pomohla i střídání čerstvých hráčů, kteří naši hru oživili. Střeleckou formu měl Ori, který dal první gól střelou z 20 metrů po navedení si míče z levé strany a druhý gól přidal z malého vápna po přihrávce Daniela. Další šance jsme zahodili, skóre mohlo být klidně 5:0, ale buďme rádi za výhru 2:0 a další čisté konto pro Luby.