Jdi na obsah Jdi na menu

Ketkovice : Radostice 1:2 (0:1) - mistrovské utkání muži

19. 9. 2016

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal s příležitostmi na obou stranách, ale zatímco my  jsme zařízení netrefili tak hosté šli do vedení po nšich několika chybách - 0:1.

Ve druhé půli jsme přidali a hrálo se prakticky na jednu bránu, ale hosté využili špatného odkopu našeho brankáře a po pěkné akci hostujícího útočníka to bylo 0:2.

V závěru se hrálo vabank a je až neuvěřitelné, že jsme z tolika příležitostí nedokázali dát góla. Základní předpoklad je ale trefit bránu - většina našich střel či hlaviček šla cca půl metru nad bránu. Nakonec jsme branku dali z penalty po faulu na Netyse si vzal míč Pavel Došek a snížeil na 1:2.

Bohužel v poslední minutě Dominikova hlavička šla těsně nad bránu a tak i přes bojovný výkon celého manačftu všechny body putují do Radostic.