KETKOVICE - NOVÁ VES 6 : 5

První a poslední příprava před sezónou nás měla aspoň trošku rozhébat. Počasí se sice trošku vzpíralo, ale některým zase mokrej a rychlej terén vyhovoval. Pršet přestalo akorát tak na ty dvě hoďky zápasu. Neb je tak akorát půlka prázdnin,tak bylo bohužel docela dost omluvenek a tak nám vypomohli Přema a Radek z Ria. Jirky nečítám...ten je náš :-)

Do zápasu jsme vlítli jako vítr a během půlhoďky jsme vedli 3:0. Hlavně odzadu se hrál dobrej fotbal po zemi, běhalo se. Jenže pak jsme nějak vyklidili pozice a pominu 10-minutový časový úsek ve kterém novoveští snížili na 3:2. Nebudem to rozebírat, to se gólmanům stává max 1x za 10 let

Druhá půle byla branková přetahovaná, ve které jsme si pořád udržovali aspoň jednogólové vedení, kterým skončil i celý zápas a oplatili jsme soupeři jarní přípravu v Nové Vsi. Důležitější ale bylo si zase kopnout do míče na "velkým" neb tuto neděli už jedem navostro.

Když počasí dovolí, na trénink se půjdem proprdět ve středu od 18 hod. Snad už v nějakým rozumným počtu