KETKOVICE - LUKOVANY 1 : 2 ( 0 : 1 )

16. 9. 2012

Nějak se nám ta marodka rozrůstá  a tak jsme šli do zápasu s favoritem s určitými obavami. Lufkovanští svou roli začali i od začátku plnit a dostávali se do šancí častěji. Bohužel se jim taky podařilo dostat do vedení poměrně brzy. Lukovanskýmu sniperovi jsme nechali na šestnáctce až příliš mnoho prostoru a podařilo se mu uklidit míč k tyči. Hosté se dostali i do několika dalších šancí, ale někdy dobře zasáhl Boris anebo mířily lukovanské kopačky mimo. My jsme kontrovali bojovností a několik protiútoků udržovalo obranu hostí v plné pohotovosti.

Obraz hry se ve druhé půli nezměnil a jednogólové vedení vydrželo do cca 70 minuty. Přímej kop lukovanských skončil na naší zdi, ale exekutor byl u dorážky první a křížnou střelou uklidil míč na 0:2. 5 minut před koncem jsme jednu z akcí dotáhli až do finiše a Pižma snížil na 1:2. A když Kanec v samém závěru odmítl vyrovnání, odvezli si hosté body (zaslouženě) do Lufkovan.