Jdi na obsah Jdi na menu

KETKOVICE - LUKOVANY 1 : 1 ( 0 : 0 )

Hosté se předvedli před zápasem vzorovou rozcvičkou a v naší kabině padala slova - To nemůžou vydržet

Silný vítr podporoval každé mužstvo jeden poločas jako dvanáctý hráč. Tuto výhodu jsme měli v první půli. Vypracovali jsme si několik šancí, kde především u Brkinovy střely se gólman hodně vyznamenal. Efektní Pižmovy nůžky také skončily v brankářových rukavicích a když stál na druhé straně i bezchybný Boris skončila první půle bez branek. Ovšem ztratili jsme v ní kvůli zranění dva hráče. Pižma už do druhé půle ani nenastoupil, Brkin to šel zkusit a po dvou minutách musel z placu rovněž.

Dala se očekávat ofenzivní lukovanská smršť podporovaná přírodou. Nedali jsme jim nic zadarmo a zatlačit jsme se nenechali. Naopak daleký Migův aut našel Jendovu hlavu a šli jsme do vedení 1 : 0. Další branku měl na kopačce Čmelda, ale neproměnil. S postupem času vrhli hosté všechny síly do útoku, ale s Borisem v zádech jsme drželi nulu. Čmeldy jsme museli přesunout z útoku do obrany, neboť musel dlouho uklidňovat vlastní bránici při střídání lukovanskýho Honzy

Snad 8 minut před koncem nešťastně podklouzl Žán, jejich útočník našel u penalty osamoceného lukovanského snipera, který vystřelil Lukovanům alespoň bod.

Pochvala patří všem hráčům za bojovnost a uzamčený klapačky. No a když se k tomu přidá vzorová starost kapitána o pitný režim po zápase, nemělo nedělní odpoledne v Ketkasu chybu