Ketkovice : Drásov 2:0 (1:0) - mistrovské utkání muži

6. 5. 2016

Naši muži jsou na jaře i po utkáních s TOP 3 neporaženi  - po plichtách v Mechově a Tišnově jsme porazili dalšího kandidáta na postup Drásov.

Vítězství se nerodilo snadno - hosté hráli dobře a první půle byla z naší strany spíš holomajzna a se štěstím jsme dali gól na 1:0.

Ve druhé půli jsme se zlepšili a vytvářeli si šance - střídající Boris to dost rozběhal. Buďa sice nedal penaltu, ale perfektně zvládl post beka kam byl v poločase přesunut z útoku po zranění Máry. Pižma pak ukázal výtečnou kopací techniku a z trestňáku ukázal jak se to má kopat - 2:0. Hosté ještě v závěru nedali penaltu páč my máme v bráně Luby.  Třetí branku mohl dát i Ori, ale z velkého vápna dal jen slabou placírku, přesto jsme mohli slavit výhru 2:0.