Ketkovice : Dolní Kounice 3:2 (2:2) - mistrovské utkání muži

21. 4. 2017

V první půli jsme měli převahu a vypracovali si asi 5 dobrých šancí, bohužel jsme proměnili jen dvě, které do sítě s přehledem uklidil běhavý pravý záložník Tom Ošťádal. Hosté ale z nula šancí dokázali dát také dva góly a tak se šlo do kabin za stavu 2:2.

Druhá půle byla vyrovnanější a oba týmy si vytvořili 3-4 dobré příležitosti, ale oba gólmani byli druhý poločas vynikající. A tak za zraněného Huczmanna přišla na hřiště naše legenda  - Zdeněk Mohelský, který po přihrávce asi nejlepšího hráče na hřišti Slávy Adama utkání rozhodl pěknou střelou k tyči 3:2.

Hosté ale rozhodně nesložili zbraně a v závěru při hře vabank byly velké šance na obou stranách. Série precizně kopnutých rohů nám nadělala starosti, ale zvládli jsme to. Pochvalme Oriho, že vykopl míč na brankové čáře a vůbec celý mančaft, že vybojoval cenné 3 body.