Generálka na sezonu ve Zbraslavi

26. 3. 2018

Protože bylo odloženo celé první jarní kolo domluvili jsem přátelák ve Zbraslavi, aby jsme někteří po zimném spánku aspoň potkali balón. Bohužel někteří naši hráči jsou nespolehliví a tak jsme na poslední chvíli horko těžko skládali sestavu - kluci Mohelští a Max však přijeli z rodinné oslavy přimo do Zbraslavi - díky jim za to a mohlo se začít.

Domácí šli sami několikrát na Luby, ale gól dali asi až z páté šance. My jsme však odpověděli nejlépe jak jsme mohli - středoví hráči Radek a Sláva vyslali kolmice na rychlonohého Přemy, který dal 2 krásné góly, další branku přidal placírkou Radek, když mu šanci nachystal Přema. Domácí těsně před přestávkou snížili na 2:3.

Ve druhé půli nám docházeli síly a od ledna 3x týdně trénující mladý tým Zbraslavi nás přehrával. Přesto jsme dali další gól, který dal opět Přema a měli jsme další 1-2 dobré šance. Domácí ale byli lepší a Luba si dobře zachytal a spoustě gólům zabránil, celkové skóre však bylo 6:4 pro Zbraslav.