Dolní Loučky : Ketkovice 5:0 (1:0)

6. 5. 2007

Sestava:

B.Valo - M. Mihalisko, M.Matoušek, V.Duba, M.Horák (70m J.Mihalisko) - P.Pavliš, Z.Mohelský, T.Garžík, P.Matoušek (45m D.Rosa) - P.Mohelský, L.Mohelský

V poslední době se nám množí zranění a tak jsme do Louček odjížděli v dosti slátané sestavě - pro zranění, nemoc či práci chyběli Filip Klimša, Michal Garžík, Zdeněk Pospíšil, Roman Skokan či Honza Šic. Přesto jsme začali bojovně a i když jsme se většinu první půle bránili, měli jsme i 2 šance - jednu Zdeněk Mohelský a další Pavel Matoušek. Asi tak kolem 25.minuty začali kulhat Pavel a i Zdena a na hře naší zálohy to bylo znát. Loučky doslova ostřelovali naši branku, kde čaroval Braňo. Nakonec dali domácí gól asi v 35. minutě po situaci zavánějící offsidem.

Po změně stran tlak domácích sílil a po krásné střele domácí zvýšili na 2:0. Fyzicky jsme domácímu běhavému týmu nestačili  a i když jsme se snažili hrát a hru více otevřít, branky už padaly jen do naší sítě. V závěru domácí zvýšili z penalty a o chvíli později Čmelda elegantně přeskočil nataženou nohu domácího obránce, že se i výborný rozhodčí divil, proč nespadl. A když velkou šanci nedal v závěru ani Pižma, odjíždíme z Louček s debaklem 5:0. Spokojeni byli určitě domácí diváci, kteří viděli poměrně dobrý fotbal.