jízda na kole ligová

domluvíme se na turnaj a dáme repete, ne?

sobota

(miga, 9. 6. 2010 11:09)

To chlemtání byla asi jediná věc, která mě v sobotu šla. Svým špatným výkonem jsem se podepsal pod 2 a z poloviny ještě pod jednu branku, bohužel jsme nadali branky branky (šlo to těžko proti cca 9 lidem v obraně). A navíc ještě ta držka na kole po který su samej modrák a odřenina - tímto se Ori omlouvám a hlavně už mě to kolo pod vlivem nepučuj...:-)

jojo

(Dušan, 8. 6. 2010 20:23)

Velice trefné Přemíku:-)

re Filda

(orcca, 8. 6. 2010 18:14)

Negratuluj na dálku a dojdi hodit voko!!!!!!!!!!!!

derby

(orcca, 8. 6. 2010 18:12)

Za velice krásného počasí sme nastoupili k velkému derby proti Riu.Začátek utkání nám vůbec nevyšel a asi po pěti minutách sme tekli 2-0 a vypadalo to na kurevskej námrd.Nicméně do poločasu sme otočili na 3-2 a hra se vyrovnala.
V druhym poločase sme šli zase pod tlak,ale po napadání Migoša ve dvou sme vybojovali míč a Orcca lišácky dal na 4-2 a to byl pro nás dobrej moment.Rio se vrhlo kupředu a na bránění tam moc lidí nezbylo,že Michale?A tak sme hrozili z brejků,ze kterých sme vydolovali ještě dvě branky.

Posezení bylo super,nachlemtali sme se jak draci a aby toho nebylo málo tak sme zašli hodit kukec na ty 105 let starý hasiče a voni tam chlastali zrovna jak mi na hřišti.Doufám,že tak posedíme i o turnaju a dobře se pobavíme.
Jo a jestli zétra navyhrajou Zakřany v Kninicích,tak doufám,že je zaříznem doma v nedělu.
Nebo,že by byla zase bečka??????????????????????

toš sobotá

(Dušan, 8. 6. 2010 7:56)

Akce byla vskutku zdařilá Přemkovi oře nezvládl miga:-) a Ondra byl v pozdějších hodinách nezvěstnej! :-)) S trenálem počítám ve středu v 17:00h!